بلاگ

دانستنی‌های خرید ساعت مچی مردانه

دانستن و دقت به چه نقاطی در خرید ساعت مچی مردانه باعث دستیابی به بهترین انتخاب خواهد شد؟ ما بعنوان تیم لاولی واچ همواره سعی داریم که بهترین و مفیدترین مطالب درمورد انواع ساعت‌ها و به دنبال آن بهترین محصولات را در این زمینه در اختیار شما مخاطبین عزیزمان  قرار دهیم، تا استایل خود را به کمک ما بسازید و از چشم‌نوازی ظاهر خود در هرمکانی، چه رسمی و چه غیررسمی لذت ببرید. در این مقاله قصد داریم نکاتی را در خرید ساعت مچی مردانه ارائه دهیم که، با توجه به نوع موقعیت استفاده از ساعت ، ویژگی‌های ظاهری و ویژگی‌های کیفیتی ساعت آماده شده‌اند. پس در ادامه با ما همراه باشید تا بهترین انتخاب را داشته باشید…

درمیان تمامی زیورآلات و اکسسوری‌هایی که بانوان می‌توانند برای زیبایی ظاهر خود استفاده کنند، بیشتر اکسسوری‌ها برای آقایان یا کاربرد نداشته و یا مطابق سلیقه بیشتر از مردان نیستند. درکنار تمام این‌ موارد، ساعت مچی همواره جایگاه خود را بعنوان بهترین اکسسوری برای مردان حفظ کرده است. حال که بهترین مورد برای آقایان در تکمیل استایلشان، ساعت مچی است، به مهمترین موارد در انتخاب و خرید آن در ادامه اشاره خواهیم کرد.

نکات مهم در خرید ساعت مچی مردانه کدام‌اند؟

1.توجه به موقعیت و مکان استفاده از ساعت

نوع ساعتی که شما در زندگی روزمره استفاده می‌کنید با ساعتی که در یک قرار کاری و رسمی مورد استفاده قرار می‌دهید، باید متفاوت باشد. در خرید ساعت مچی، برای استایل روزمره ساعت اسپورت ترجیح داده و برای استفاده در قرارهای کاری و مهم، ساعت رسمی انتخاب کنید. به این نکته توجه داشته باشید که یک انتخاب اشتباه، بدون توجه به مکان استفاده، کل تیپ شما و یا کسی که برای او خرید می‌کتید را تحت تاثیر منفی قرار می‌دهد. برای مردان ساعت‌های اسپورت و بند فلزی اکثرا برای روزمره و بند چرم و کلاسیک برای قرارهای مهم مناسب است. البته علاوه بر بند ساعت، استایل کلی ساعت نیز مهم است، درواقع فقط بند نیست که ساعت را اسپورت یا مدرن می‌کند.

2.توجه به نوع و استایل ساعت

ساعت‌های مردانه انواع مختلفی دارند که از جمله مهمترین آن‌ها ساعت‌های اسپورت، رسمی، خلبانی، صفحه دیجیتال، درایور و … که هریک در طراحی، جزئیات خاص و متفاوت با دیگری دارند که شاخص آن‌ها است. اگر خرید برای خودتان نیست، حتما سلیقه طرف مقابل و مردی که برای او خرید می‌کنید را کاملا بشناسید، زیرا اگر دلخواه او نباشد بلااستفاده خواهد ماند و زیبایی هدیه اکثرا در کاربردی بودن آن است.

3.توجه به اصل یا تقلبی بودن ساعت

باید بتوانید ساعت اصل را از ساعت تقلبی تشخیص دهید، محصولات تقلبی علاوه بر ظاهر نه چندان مطلوبی که دارند، از مرغوبیت کافی نیز برخوردار نیستند. یک ساعت تقلبی و نامرغوب باتوجه به ویژگی‌‌هایی قابل تشخیص است، مثل، وزن مناسب ساعت، صدای ساعت، داشتن شماره سریال، شکل و رنگ استاندارد و … از جمله این این ویژگی‌ها هستند.

4.توجه به کیفیت و ضدخش بودن صفحه ساعت مردانه

یکی از بارزترین ویژگی گران‌ترین ساعت‌های جهان شیشه محکم و ضد خش آن‌هاست که هنگام خرید ساعت مچی مردانه باید به آن توجه کرد. شیشه‌ای که مواد اصلی آن هم نجس با مواد سازنده یاقوت است. اما فقط این شیشه نیست که چنین استحکامی دارد، ساعت اصل و یا با کیفیت دارای صفحه ای شفاف و ضدخش هستند. قیمت ساعت در مقایسه با برند و ظاهر ساعت می‌تواند کیفیت شیشه‌ی ساعت را نیز نشان دهد. همچنین این موارد در معرفی محصول نیز ذکر می‌شوند.

5.توجه به تمیزی گوشه‌های فلزی کناری ساعت

در هیچ گوشه از ساعت نباید شکل و بافت تیز، نامتوازن و پسماند مانندی وجود داشته باشد. اگر چنین نقطه‌ای را روی ساعت مشاهده کردید در اولین فرصت نسبت به تعویض آن و یا درصورت خرید حضوری نسبت به تغییر انتخاب خود اقدام کنید زیرا این یک نشانه از ساعت بی‌کیفیت است. یک ساعت با کیفیت دارای ساختی چشم نواز و انحناهای بی نقص است.

6.توجه به ضد آب بودن ساعت

درهنگام خرید ساعت گارانتی ضدآب بودن بخواهید. این به این معنا نیست که شما با ساعت شنا یا حمام خواهید رفت، اما از ضدآب بودن آن مطمئن خواهید شد.

باتوجه به نکات ذکر شده، می‌توانید در هنگام خرید ساعت مچی مردانه بهترین انتخاب را داشته باشید و ما نیز بعنوان تیم لاولی واچ در این زمینه در خدمت شما با بهترین ساعت‌های روز دنیا خواهیم بود.

شاید با خواندن این مقاله انتخاب بهتری داشته باشید: 7 نکته مهم که هنگام خرید ساعت مچی باید به آن توجه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *