چرا فروشگاه آنلاین

قبل از مبحث تاسیس فروشگاه آنلاین، تیم فروش لاولی واچ، خدمات فروش خود را در زمینه ساعت‌های مچی و دیواری در چندین شعبه، در سطح کلانشهر تبریز، طی 30 سال تجربه در حال ارائه بوده و با بهترین خدمات و برترین برندهای ساعت جهان در خدمت مشتریان گرامی است. تیم ما، با افزایش تجربه و بدنبال آن، رشد متقاضیان ساعت، دائما بر تعداد شعبه‌های حضوری افزوده است. در ابتدای سال 98، طی تحقیقات گسترده تیم لاولی واچ ، علاوه بر فروش حضوری، یک تصمیم‌گیری مبنی بر افتتاح فروشگاه لاولی واچ نمود.

دلایل اصلی افتتاح لاولی واچ، یقین بر لزوم داشتن فروشگاه آنلاین، به دلیل بودن در عصر تجارت الکترونیک، بعنوان یکی از عناصر پیشرفت جامعه در زمینه فناوری اطلاعات، و همچنین توانایی خدمت‌رسانی به کل مردم کشورمان، با بهترین خدمات بوده است.

فروشگاه اینترنتی لاولی واچ

فروشگاه اینترنتی لاولی واچ به کمک شما مخاطبین و خریدارن گرامی درکل کشور آمده است! زیرا …

خریداری کردن ساعت مچی کار ساده و راحتی نیست، زیرا ساعت‌های مچی دیگر تنها وسیله‌ای برای نمایش زمان نیستند و ظاهر ساعت مچی در فهم چگونگی تیپ، استایل و حتی پرستیژ شخصیتی افراد بسیار موثر است و کیفیت ساعت برخلاف بقیه اشیای پوشیدنی دریک نگاه معلوم می‌شود. مطالب ذکر شده خرید ساعت مچی را سخت و سختتر می‌کند. پس باید دنبال خرید ساعت‌های باکیفیت در هر رنج قیمتی بود.

از طرفی، انتخاب و خرید ساعت یک فرآیند مهم و بسیار تخصصی است، زیرا این کالای ضروری قیمت تقریبا بالایی داشته و نمونه‌های تقلبی به قیمت اصل در این بازار آنلاین و غیرآنلاین بسیار است. بنابراین لاولی واچ خود را موظف دانسته تا با تکیه بر تجربه 30 ساله‌ی خود در فروش حضوری این تجربه را در عرصه فروش آنلاین نیز عرضه کرده و با درک نیازمندی خریداران و با کسب دلگرمی از اعتماد ایشان فروش اینترنتی بهترین ساعت‌های مچی و دکوراتیو روز دنیا را با تمام خدمات تکمیلی شروع کند.

امروزه تغییر و تحول در تمامی زمینه‌ها به سرعت اتفاق می‌افتد، با تغییر و تحول‌ها سلایق نیز درحال تغییر بوده و دائما بازار خرید ساعت نیازمند مدل‌های جدیدتر، با امکانات بیشتر در عین حال ضروری است. کسب و کاری موفق خواهد بود که بتواند خود را با تمامی دگرگونی‎‌ها وفق دهد. ما نیز با بالاترین سرعت و با ارائه بالاترین تنوع در ساعت‌ها درکنار شما و سلیقه شما عزیزان خواهیم بود. همه روزه محصولات جدید در فروشگاه اینترنتی لاولی واچ قرار گرفته است. علاوه بر این، تمامی اطلاعات مرتبط با ظاهر و امکانات فنی ساعت در بخش هر محصول ذکر شده تا شما با بیشترین سهولت و بالاترین درجه اطمینان انتخاب خود را انجام دهید.

یکی دیگر از برتری‌های لاولی واچ، پشتیبانی دائمی و دقیق ما، با مجرب‌ترین پشتیبانی می‌باشد. تیم پشتیبانی دائما در خدمت شما برای کمک به شما عزیزان می‌باشد.  تمامی اطلاعات سفارش و خرید شما دراختیار ما خواهد بود تا در کوتاه‌ترین زمان به سوالات شما عزیزان را پاسخگو باشیم و درصورت بروز هرگونه مسئله‌ای آن را حل و فصل نماییم.

ظرفیت و مزایای لاولی واچ

  • اخذ مجوز‌های اعتمادسازی از مراجع مربوطه‌ی کسب و کارهای اینترنتی از جمله مرکز توسعه تجارت الکترونیکی.
  • سرورهای اختصاصی و قدرتمند که مستقیما در اختیار کارشناسان مجرب هاستینگ لاولی واچ قرار دارد.
  • پشتیبانی سریع و کارشناسان مجرب جهت معرفی و مشاوره درمورد محصولات.
  • تیم تولید محتوا و مدیریت وب سایت باسابقه.
  • استفاده از سیستم فیلترسازی پیشرفته جهت ارائه محصولات متناسب با نیاز مشتریان.
  • خدمات پس از فروش جهت راهنمایی و پیگیری مسائل و مشکلات پس از فروش.
  • همکاری دائمی و پیوسته با برترین تولیدکنندگان روز دنیا در زمینه ساعت.
  • تصاویر واقعی از ساعت‌های آکبند و معرفی تصویری تمامی محصولات.
  • و … .