اطلاعات و سوالات

سوالات متداول

لاولی واچ با تکیه بر اعتمادی که از طریق فروش سنتی به دست آورده ، فروشگاه اینترنتی خود را راه اندازی کرده و هرگونه معاملاتی که صورت میگیرد قابل پیگیری و رسیدگی می باشد.

در حال حاظر پرداخت کلیه هزینه ها از طریق درگاه امن بانکی صورت گرفته و سرویس پرداخت درب منزل به زودی راه اندازی خواهد شد پس تا راه اندازی این سرویس شما میتوانید مبلغ مورد نظر را از طریق درگاه بانکی معتبر پرداخت کنید.

تشخیص اصالت ساعت ها با مقاله هایی که در سایت منتشر شده است تا حدودی ممکن است ولی به طور کلی مهم ترین شاخصه صداقت فروشنده است.لاولی واچ با صداقت کامل در مورد اصل بودن ساعت مچی ها ضمانت کرده و خیال شما را از تقلبی نبودن ساعت راحت میکند.

گارانتی ساعت مچی از جمله از خدمات پس از فروش لاولی واچ می باشد.چنانچه ساعت مچی دچار گارانتی شود ، کلیه ی هزینه ها اعم از هزینه ارسال بر عهده فروشگاه خواهد بود.صداقت لاولی واچ بعد از فروش تازه شروع می شود.

لاولی واچ با اطمینان کامل تضمین میکند که پایین ترین قیمت ها را ارائه میدهد اما اگر شما ساعت مچی ای که خریداری کرده اید را با کیفیت مشابه در جای دیگر با قیمت پایین تر پیدا کردید فروشگاه مبلغ ماباالتفاوت را خواهد پرداخت.

اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید